صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

نجات جان مادر جاسکی با اعزام به موقع از جاسک به بندرعباس

نجات جان مادر جاسکی با اعزام به موقع از جاسک به بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک صبح امروز بیمار س.م 45 ساله از روستاهای شرق استان با علائم تنگی نفس و افت شدید فشار خون به بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) مراجعه و بلافاصله پس از معاینه و انجام آزمایشات ، با تشخیص آمبولی ریوی با استفاده از بالگرد سریعا به بندرعباس اعزام شد.

دکتر سهیل دلاور مقدم رییس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) جاسک گفت : بیمار  در 5 روز گذشته با گراوید 5 "زایمان پنجم" جهت زایمان به بیمارستان جاسک مراجعه می کند ؛ که پس از انجام زایمان با حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص می شود .

دکتر دلاور مقدم افزود : بیمار مذکور در مراجعه دوم خود پس از 5 روز به بیمارستان جاسک ، با افت شدید فشار خون و تنگی نفس ، بلافاصله پس از انجام معاینه توسط متخصص قلب که جهت ویزیت بیماران از بیمارستان ارتش در بیمارستان خاتم الانبیاء مستقر بود ، پس از انجام آزمایشات لازم با تشخیص آمبولی ریوی دستور اعزام بیمار به مرکز فوق تخصصی شهید محمدی بندرعباس صادر شد .

وی تصریح کرد : پس از هماهنگی های لازم با با بالگرد حامل استاندار و همراهان وی که سفری به شهرستان جاسک داشتند ، بیمار به همراه یک نفر تکنسین فوریتهای پزشکی و تجهیزات لازم به مرکز استان و بیمارستان فوق تخصصی شهید محمدی اعزام شد .

 

شایان ذکر است طبق آخرین خبرهای واصله از تکنسین اورژانس مستقر در بالگرد بیمار با حال عمومی خوب در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بستری شد .


٠٩:٣١ - 1395/07/11    /    شماره : ٥٨٠١    /    تعداد نمایش : ٥٧١خروج